Nauka jazdy

Międzyszkolny Klub Narciarski Jasło

zaprasza na

indywidualną oraz grupową naukę jazdy na nartach. Dla dzieci i dorosłych zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych.

Nasi instruktorzy:

Tadeusz Wójcik – nr 18037/I/R/ 2006 telefon 663 579 205
Szymon Cyran – nr 28045/I/R/ 2009 telefon 697 881 282
www.mknjaslo.pl e-mail: mkn_jaslo@o2.pl

STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENREÓW NARCIARSTWA PZN

Andrzej Piękoś tel. 502137780, 0134463932, e-mail: andrzejpiekos@interia.pl

-Instruktor narciarstwa SITN –PZN, Leg. Nr 4750 SITN –PZN,

-Członek Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN

-Starszy ratownik GOPR

– Delegat Techniczny PZN

Nauka Jazdy Na Nartach

Lekcje indywidualne i grupowe ( maksymalnie 5-cio osobowe grupy) prowadzone po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Zajęcia adresujemy zarówno do dzieci, młodzieży i osób dorosłych niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności narciarskich. Szkolenie prowadzone według najnowszego programu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN – jedynego uznanego w Polsce podmiotu do szkolenia narciarstwa w Kraju i na terenie Europy.
Jazda sportowa na tyczkach – szkolenie adresujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy opanowali w stopniu minimum dobrym jazdę rekreacyjną i chcą rywalizować uczestnicząc w zawodach narciarskich. Wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w startach i organizacji zawodów narciarskich w połączeniu z korzystaniem z markowego sprzętu narciarskiego (slalomowe tyczki przegubowe posiadającego homologację FIS) jest gwarantem bezpiecznego szkolenia. Szkolenie prowadzone będzie w grupach szkoleniowych (minimum 4-ro osobowych).
Organizacja zawodów narciarskich

Posiadane kwalifikacje, doświadczenie oraz dysponowanie profesjonalnym sprzętem do organizacji zawodów narciarskich pozwala zaoferować Państwu pełną obsługę związaną z organizacją imprez narciarskich zjazdowych i biegowych (atrakcyjne ceny).